Co mówią o mnie Klienci

Rekomendacje

Współpraca okazała się być ogromnie owocna dla naszej firmy i fantastyczna, jak i sama Ania:) Z wielką przyjemnością czekaliśmy na kolejną godzinę z Ania:) Przekazana w trakcie współpracy wiedza okazała się niezbędna do tego, aby nasza firma mogła się rozwijać. Nie mieliśmy problemów z pozyskiwaniem klienta i jego obsługą ale ważne było dla nas zdobycie dodatkowych umiejętności jak: tworzenie planów finansowych i umiejętność wykorzystywania go do zarządzania firmą. Dodatkowo Ania pomogła mam uporządkować formę prawną firmy. Wspólne audyty i wnioski z nich otworzyły możliwość podniesienie cen przez co zwiększył się nam przychód. Po współpracy z Ania firma stała się dla nas przejrzysta, co najważniejsze odzyskaliśmy nad nią kontrolę finansową. Posiadamy umiejetność prognozowania wydatków. Wkrótce czeka nas potężna inwestycja ale nie jest nam straszna bo mamy plan finansowy:) Polecamy absolutnie każdemu, kto czuje ze stracił kontrolę nad swoją firmą jak i temu kto chce się rozwijać dalej:)

Katarzyna Gonda

Właścicielka i Prezes, Lavabo Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gdy spotkałam się z Anią w zeszłym roku, byłam sfrustrowana, zestresowana, zmęczona, przytłoczona i nieszczęśliwa. Wpadłam w sidła zastawione przez mój własny umysł. Ania zaakceptowała wszystkie moje emocje, wysłuchała mnie a potem kopnęła i zmotywowała. Powiedziała też: „Potrzebujesz nowej strategii, aby wznieść twój biznes na wyższy 7 cyfrowy poziom”. I to był początek procesu. Omówiłyśmy wszystkie aspekty biznesu, co robić, kiedy robić i jak robić. Każda moja obiekcja była obracana w popiół przez kolejny pomysł Ani. Potrzebowałam roku, by zaadoptować biznes całkowicie do wszystkich zmian, sprawdzić nową strategię i zmienić moje nastawienie. Teraz czuję się gotowa do osiągania moich celów. Ale to co rozpoczęłyśmy robić w zeszłym roku dodało mi biznesowych skrzydeł. Ania przygotowała dla mnie specjalne ćwiczenia, by odbudować moją motywacje, pewność siebie i power biznesowy, czego definitywnie potrzebowałam. Jeśli chcesz zmienić swój biznes, czujesz, że utknęłaś gdzieś z pomysłami biznesowymi, nie wiesz co zmienić, a twoje marzenia oddalają się od Ciebie, zacznij współpracę z Anią!

Agnieszka Zielińśka

Właścicielka i Prezes, https://skinwisdom.pl/

To był kolejny, trzeci etap mojej współpracy z Anią 🙂 I jestem przekonana, że nie ostatni! To, dokąd doszłam dzięki jej wsparciu i mentoringowi zadziwia mnie samą!

Zdecydowałam się na dalsze wspólne działanie po tym, jak Ania pomogła mi wydostać się ze swoistego klinczu biznesowo-decyzyjno-emocjonalnego w czasie zaledwie 3 miesięcy. A ja nie chciałam zostawać na poziomie tylko tych rozwiązanych problemów, ale piąć się wyżej 🙂

Podczas kolejnych miesięcy wspólnych działań otrzymałam nie tylko profesjonalny mentoring, konkretną wiedzę biznesową i wskazówki, jak tej wiedzy używać mądrze, ale też motywację, uwagę, wsparcie emocjonalne i nowe metody radzenia sobie z rzeczami, które wciąż mnie mocno blokowały. Poczułam jeszcze mocniej i bardziej realnie, na czym polega elastyczne prowadzenie biznesu w zgodzie ze sobą – to w końcu przestała być teoria. Doprecyzowałam też swoje potrzeby, wizje i cele oraz zyskałam nowe, dopasowane do mnie narzędzia “twarde i miękkie”, które pozwalają mi pozostać w stanie spokoju i wiary w każdych okolicznościach oraz podejmować w rezultacie przemyślane decyzje służące mojemu biznesowi, ale też mnie samej.

Finalnie wkraczam w kolejny rok z lekkością i dystansem oraz wiarą w siebie, swoją wiedzę, intuicję i swój biznes. Było warto!

Agata Dąbrowska

Właścicielka, www.naczyniapolaczone.pl

Aniu, dziękuję Tobie za współpracę. Mimo sceptycznego początkowo nastawienia, postanowiłam spróbować i uważam, że warto. Każde kolejne spotkanie „otwierało” mi oczy i wskazywało nowy kierunek. Nie były to nowe rzeczy, jednak liczbowe ujęcie i uporządkowanie danych dało mi nową perspektywę. Przygotowane podczas spotkań „narzędzia” ujmujące specyficzne dla mojego biznesu dane są dla mnie obecnie dużą pomocą. Dziękuję za Twoje wskazówki, „konkret” i trzeźwe spojrzenie osoby z zewnątrz. Wierzę, że wartość wyniesiona z naszej współpracy pomoże dotrzeć mi do celu.

Dorota Geszke

Właścicielka i Prezes, Sureko.pl

Główne korzyści jakie osiągnęłam w związku ze współpracą z Ania:

1. W trzy miesiące zdobyłam wiedzę, do której dotarcie zajęłoby mi znacznie dłużej. Treści zawarte w krótkich materiałach otrzymywanych w ramach współpracy są wyselekcjonowane w bardzo przemyślany i staranny sposób.

2. Miałam okazję zweryfikować swoje pomysły na biznes i jego rozwój z praktykami biznesu.

3. Zostałam zmobilizowana do zastanowienia się nad wieloma kwestiami fundamentalnymi, ale bez których nie da się prowadzić „na serio” biznesu.

4. Zobaczyłam, jakie błędy popełniam w dotychczasowej mojej działalności.

5. Poznałam konkretne narzędzia, które pomogły mi skuteczniej dotrzeć do Klienta. Efekty mile mnie zaskoczyły i to po zastosowaniu jedynie jednego z narzędzi. Jeszcze w ostatnim tygodniu trwania programu dało się zauważyć konkretne przełożenie na wzrost przychodów i ilość Klientów.

6. Ustaliłam dla siebie strategię biznesową na najbliższy rok i nie tylko.

7. Dostałam wiele inspiracji i motywacji do działania.

A więc, jak moje wrażenia?

Mentoring z Anią jest dla osób ambitnych. Ma mocno interaktywny charakter, co jest jego niezwykłą zaletą. Przez trzy miesiące dostawałam materiały pisemne, audio, video. Miałam możliwość korzystania z niezwykle rozmów Anią Kupisz. 
Nie jest to czyste teoretyzowanie, ale praktyka i działanie. Wymaga od uczestnika niemałego zaangażowania czasu i wysiłku, ale im większe to zaangażowanie tym większe efekty i korzyści.
W tym momencie, aż boję się pomyśleć, jak wyglądałby mój biznes bez udziału w programie. Szczerze polecam!

Małgorzata Koczan

Właścicielka Kancelarii Lex Optim, https://lexoptim.pl/

Kiedy podejmujemy decyzję o założeniu biznesu, jesteśmy pełni pozytywnej energii i pasji do działania. Mamy wrażenie, że nasze usługi czy produkty będą po prostu rozchwytywane, ponieważ dajemy przecież ogromną wartość. A tu guzik 🙂 Mija rok, dwa i nagle okazuje się, że w sumie to niewiele człowiek wie o tym całym biznesie i wszystko idzie jak krew z nosa. Rośnie frustracja, poczucie niepewności. Pojawia się porażka na horyzoncie. I tutaj Ania spieszy z pomocą.

Z łatwością zdiagnozowała główne problemy mojej firmy, wyjaśniła błędy i dzięki temu mogłyśmy razem ułożyć plan działania, który jest spójny z moją wizją i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Ania dała mi narzędzia, które wynoszą moją działalność na wyższy poziom. We współpracy jest niezwykle istotny stały kontakt z Anią, dzięki czemu mam motywację do działania i odpowiedź na każdą wątpliwość.

Jeżeli czujecie, że Wasz biznes stanął w miejscu – z całego serca polecam usługi Ani. Ona sprawi, że zadzieje się magia!

Ewa Burzyńska

Właścicielka, https://ewaburzynska.pl/

Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia biznesowego Ani. Jest niezwykle empatyczną, kreatywną i wspierającą osobą. Dzięki niej mam odwagę podejmować nowe działania, by osiągnąć takie dochody, jakie będą dla mnie satysfakcjonujące. Budując strategię z Anią wybierałyśmy takie koncepcje działania, które będą dobre dla mnie. W ciągu sekundy potrafiła znaleźć rozwiązanie każdej sprawy, która wydawała mi się

problemem. Wspólna czteromiesięczna praca z nią spowodowała, że wiem, które działania są trafione, a które dodatkowe albo zupełnie niepotrzebne.

Program „Strategia dla firmy” pojawił się w moim życiu w momencie, w którym naprawdę go potrzebowałam. Przestałam bujać w obłokach, kręcić się w kółko, zastanawiać się, czy realizować ten czy inny pomysł. Mam strategię dopasowaną do moich potrzeb i zasobów.

Teraz dopinam szczegóły, podejmuję pierwsze działania. Jestem na właściwej drodze do takich dochodów, które są dla mnie satysfakcjonujące.

Ewa Arendarczyk

Właścicielka, https://laboratoriumwiezi.pl/

Ann is a pleasure to work with.

She is very knowledgeable, expert in her field. Her solution-oriented mindset and positive attitude give plenty to work with and encourage to take action in the right direction.

Our company went through a significant transformation following her advice. We implemented strategy and procedures pointed by Ann. As a result, our company grew and gained a new, broader perspective. Thank you, Ann 🙂

Emil Rzepiel

Właściciel i Prezes, OverLap Studio

I was interested in building a business based on my passion, that will make use of my competencies and that will be consistent with my lifestyle. Over the past two years, I have been expanding my knowledge about running a remote business and despite the fact that I had a lot of information, I was unable to create a clear business strategy. Anna Kupisz was recommended to me by another business owner, who emphasized the amazing results of working with Anna that she saw in the financial success of her business.

Anna’s mentoring made me clear and orderly, enabling me to produce results. I respect Anna for her honesty and professionalism, for the fact that before starting our cooperation, she made sure that the mentoring program is directed to the right client and will bring the desired results. With a clear conscience I recommend working with Anna to anyone who wants to structure their activities or needs the support of an experienced entrepreneur in expanding their business.

Katarzyna Richter

Właściciel, dealwithculture.com

Zatem jeśli chcesz bym przeanalizowała twoją sytuację biznesową, określiła źródła problemów i wyzwań, oraz pokazała Ci rozwiązania twoich problemów, umów się na 90 minutową konsultację ze mną.