Anna Kupisz-Cichosz

Kobieta biznesu, budująca od 10 lat z sukcesem własne firmy w sektorze edukacyjnym, IT. Jest związana również z branżą beauty i nieruchomości. Jest Prezesem Zarządu brytyjskiej spółki Softway LTD, Prezesem Zarządu Fundacji z Inicjatywą, Prezesem Zarządu Softway Polska sp. z o.o., ekonomistą, psychologiem, negocjatorem, audytorem.

Jako Strateg Biznesowo-Finansowy oraz Mentor pracuje z przedsiębiorczymi kobietami nad poprawieniem dochodowości ich biznesów. Wierzy, że zakładamy i prowadzimy własne firmy nie po to, żeby walczyć o przetrwanie, ale po to, żeby móc żyć naprawdę, spełniać swoje misje życiowe i marzenia.

Ania umożliwia kobietom gigantyczną zmianę w sposobie postrzegania, podejścia oraz prowadzenia ich biznesu. Wierzy, że pomagając im przeliczyć zarówno ich biznes, jak i prywatne budżety, ustanawiając z nimi rzeczywiste ceny, przekształcając produkty i budując proste efektywne strategie pozyskiwania klientów, kobiety biznesu będą w stanie zacząć zarabiać takie pieniądze, aby mogły realizować ich własne misje i style życia, jakie chcą mieć oraz wchodzić na wysokie 6 a nawet 7 cyfrowe dochody.

W każdym swoim projekcie, w każdej budowanej firmie, łączy wykształcenie ekonomiczne, biznesowe z psychologicznym.

Jest autorką książek biznesowych: “Własna firma dla Pań, krótki kurs biznesu dla każdej z nas”, “Moja Pasja Moją Firmą – czyli krótki instruktaż o tym, jak szybko rozłożyć lub wznieść na wyżyny sukcesu własny biznes”, “Silna Przedsiębiorcza Kobieta za sterami firmy i własnego życia”. 

Ania jest również gościem audycji radiowych, programów telewizji internetowej, licznych wywiadów oraz podcastów w tym: “Positivmind”, “Business Rider”, “Siła zmian”, “Kurs na pasję”, “Babskie tabu”, “Ty i biznes”, “Kobieta Managerem”, “Women of Contribution – Inspiring conversations with Kezia Luckett”, czy “The Legacy Creation Series”.

Jest autorką wielu artykułów w licznych magazynach od TKM, Business Woman & Life, Liderka.pl, aż po artykuły publikowane na kandyjskim portalu Panorama Montreal gdzie prowadzi sekcję Biznes.

Jej doświadczenie oraz prosty sposób tłumaczenia i przekazywania mechanizmów rządzących współczesnym biznesem sprawił, że jest zapraszana jako prelegentka konferencji organizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą.

Jest Mentorką oraz wykładowcą w Szkole Liderek, w Latającej Szkole Biznesu Agaty Dutkowskiej, Wykładowcą Studiów Podyplomowych w Collegium Civitas. Prowadziła warsztaty w Grupie Trop oraz współpracowała z zarządami oraz top managementem m.in. takich firm jak IT Connect sp. z.o.o, Hays Poland sp z o.o., Emperia holding, Stokrotka sp zo.o. czy ZWiK Sp. z o.o.

Jest częścią światowej inicjatywy „Women of Contribution” założonej przez Kezię Luckett, w ramach której nie tylko współpracuje z jej założycielką oraz społecznością jako mentor biznesowy lecz również została zaproszona do współtworzenia 3 edycji książki biznesowej serii „Pay it forward notes to my younger self”

Razem z mężem nie tylko budują swoje biznesowe imperium lecz również prowadzą webinary, szkolenia oraz mentorują przedsiębiorcom z sektora MSP z różnych krajów świata.

Zapytana: “Kiedy ty tego dokonałaś?” odpowiada ze śmiechem: – “w tzw. Między czasie!”